Ostukorv
Hea hind!

Winbot 950 aknapesurobot

399.00  349.00 

Winbot 950 on Ecovacs Robotics-i aknapesurobot, mis tuli välja 2017 aastal ja on siiani tootmises. See oli revolutsioon klaaside puhastuses, mis oli kõige uuenduslikum oma 4 astmelise puhastuse ja efektiivsuse poolest. Seade sobib nii raamiga kui ka ilma raamita klaaside, peeglite ja muude siledate klaaspindade puhastamiseks. Eriliselt tõhus on Winbot 950 suurte ja paljude aknapindade puhastamisel (klaasfassaadid, maast laeni aknad jne), kuna on suure puhastusala ja vooluvõrguga pidevas ühenduses (ei vaja laadimist).

 

Aknapesurobot puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot 950 on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

 

Kindlasti tutvuge enne seadme soetamist ka seadme Kirjelduses (allpool) kirjutatud infoga.

 

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot 950 kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

 

Seadme mõõdud: põhi 307×307 mm, kõrgus 124 mm.

 

Tarneaeg 1-3 päeva

Kirjeldus

Winbot 950 on aknapesurobot, mis kaardistab akna ja puhastamise lõpus naaseb alguskohta. Robot on mõeldud akende igapäevaseks hoolduseks/puhastuseks. Kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama seda akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Kuna seade on vooluvõrguga ühendatud saab järjestikku puhastada mitmeid aknaid. Kuna Winbot 950 aknapesurobotil on suur puhastuslapi pind, siis läheb ka suurtemate klaaspindade puhastamine kiirelt ja lihtsalt.

 

Korpuse mugav disain teevad seadme klaasile kinnitamise ja eemaldamise väga mugavaks. Winbot 950 sobib nii raamiga kui ka ilma raamita klaaside, peeglite ja muude siledate klaaspindade puhastamiseks. Seadmel on mitmekorde turvamehhanism, mis takistab sellel klaasi küljest lahti tulemist ja kukkumist. Seadme turvakinnituse ja nööri kasutamine on soovituslik kortermajade klaaside puhastamisel.

 

Seade sobib klaasidele min suurusega 45×45 cm.

 

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all või on ümarad/kaarjad. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei liigu seade üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist. Suurte akende puhul võib aken puhastamise ajal vajada lisaks klaasi niisutamist (pritsides puhastusvedelikku veel puhastamata pinnale), kuna seadme puhastuslapp muutub liiga kuivaks.

 

Veel näpunäiteid ja soovitusi leiate meie KKK lehelt aknapesurobotite teemade juurest.

Komplektis: Seade, 3 mikrokiust puhastuslappi, juhe 5 m (sisaldab eraldi 1,5 m pikendusjuhet), puhastusvedelik (100ml), pult, 2 AAA patareid, turvahoidik, turvanöör, vooluadapter, poleerimislapp

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Kaal

1,8 kg

Seadme suurus

302 x 302 x 125,5

Puhastuslapi suurus

272 x 272 mm

Automaatne puhastamine

Jah

Kukkumise vältimine

Jah

Sobivus raamita akendele

Jah

Väikseim puhastatav pind

450 x 450 mm