Winbot X aknapesurobot

420.00 

Tootekood: WX Kategooria:

Aknapesurobot Ecovacs Winbot X on akul töötav ja sobib siledatele pindadele ja ka raamita klaasidele. Tänu sisseehitatud akule (40-50 min tööaega) ei vaja robot töötamise ajal elektritoidet. Seade sobib väga hästi kodudesse ja kontoritesse, kus on väiksemad või vähem aknaid (suurtemate pindade puhul soovitame Winbot 880 aknapesurobotit).

Winbot X on aknapesurobot, mis analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta.

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot X-i kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

Winbot X

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Tugevalt kinni olevat mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot X on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

Kui on soov teostada ühekordset nt kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Seetõttu võib suurte/paljude klaaspindade järjestikune puhastamine olla ajamahukas ja vajada seadme vahepealset laadmist. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kahest suunast ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi. Suurte akende puhul võib aken puhastamise ajal vajada lisaks klaasi niisutamist (pritsides puhastusvedelikku veel puhastamata pinnale), kuna seadme puhastuslapp muutub liiga kuivaks.

Seadmega on kaasas turvakinnitus, mille peab alati kinnitama samuti klaasile (samale, vastaspoolele või siis kõrvalasuvale). Turvakinnitusest tulev turvanöör (max 2,7m) peab olema seadmega kinnitatud ja seetõttu paigutatud nii, et nööri pikkus ei hakkaks takistama roboti klaasil liikumist. Lisaks ei sobi Winbot X kasutamine automaatrežiimis akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all või on ümarad/kaarjad. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda, et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Täpsemalt loe kasutusjuhendist.

Seade sobib klaasidele min suurusega 50×50 cm.

Seadme mõõdud: põhi 250×250 mm, kõrgus 105 mm.

Laos. Tarneaeg 2-4 päeva

Komplektis: Seade, 4 mikrokiust puhastuslappi, laadimisjuhe, puhastusvedelik, pult, 2 AAA patareid, turvahoidik nööriga, vooluadapter, poleerimislapp.

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Aku kestvus

2,5 h laadimisega 50 min

Seadme suurus

250 x 250 x 105

Kaal

1,7 kg

Automaatne puhastamine

Jah

Optimaalse puhastusteekonna arvutamine

Jah

Süvapuhastusprogramm

Jah

Sulle võib meeldida ka…