Ostukorv

Winbot X aknapesurobot

420.00 

Ecovacs Winbot X on uudne akul töötav aknapesurobot, mis sobib siledatele pindadele ja ka raamita klaasidele. Tänu sisseehitatud akule ei vaja robot töötamise ajal elektritoidet. Kuna akuga töötamise aeg ühe laadisega on 40-50 min, sobib seade kodudesse, kus on väiksemad või vähem aknaid (suurtemate pindade puhul soovitame Winbot 880 aknapesurobotit).

 

 

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Tugevalt kinni olevat mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot X on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

 

Kindlasti tutvuge enne seadme soetamist ka seadme Kirjelduses (allpool) kirjutatud infoga.

 

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot X-i kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

 

Seadme mõõdud: põhi 250×250 mm, kõrgus 105 mm.

 

Tarneaeg 1-3 päeva

 

Kategooria:

Kirjeldus

Winbot X on esimene aku peal töötav aknapesurobot, mis analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Robot on mõeldud akende igapäevaseks hoolduseks/puhastuseks. Kui on soov teostada ühekordset kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Seetõttu võib suurte/paljude klaaspindade järjestikune puhastamine olla ajamahukas ja vajada seadme vahepealset laadmist. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kahest suunast ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi.

Aknapesurobot

Seadmega on kaasas turvakinnitus, mille peab alati kinnitama samuti klaasile (samale, vastaspoolele  või siis kõrvalasuvale). Turvakinnitusest tulev turvanöör (max 2,7m) peab olema seadmega kinnitatud ja seetõttu paigutatud nii, et nööri pikkus ei hakkaks takistama roboti klaasil liikumist. Täpsemalt loe kasutusjuhendist.

 

Seade sobib klaasidele min suurusega 50×50 cm.

 

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all või on ümarad/kaarjad. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei liigu seade üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist. Suurte akende puhul võib aken puhastamise ajal vajada lisaks klaasi niisutamist (pritsides puhastusvedelikku veel puhastamata pinnale), kuna seadme puhastuslapp muutub liiga kuivaks.

 

Veel näpunäiteid ja soovitusi leiate meie KKK lehelt aknapesurobotite ja Winbot X teemade juurest.

Komplektis: Seade, 4 mikrokiust puhastuslappi, laadimisjuhe, puhastusvedelik, pult, 2 AAA patareid, turvahoidik nööriga, vooluadapter, poleerimislapp.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Aku kestvus

2,5 h laadimisega 50 min

Seadme suurus

250 x 250 x 105

Kaal

1,7 kg

Automaatne puhastamine

Jah

Optimaalse puhastusteekonna arvutamine

Jah

Süvapuhastusprogramm

Jah