Ostukorv

Deebot OZMO 930

549.00 €

Deebot OZMO 930 on väga tark robottolmuimeja, mis lisaks tolmu imemisele ka peseb põranda, reguleerib imemisvõimsust vastavalt põrandapinnale, koristab süstemaatiliselt (olles eelnevalt koristatavad alad kaardistanud). Lisaks sellele saab vahetada seadme sissetõmbeava ja palju muud. Deebot OZMO on tipp robottolmuimejate seas.

 

Peamised omadused:

  • Kaardistab koristatava ala ja puhastab selle alusel
  • Niisutussüsteemiga mopi võimalus
  • Võimalus prioritiseerida ja välistada koristatavaid alasid
  • Automaatselt jätkab peale laadimist sealt kus pooleli jäi
  • Reguleerib võimsust vastavalt koristatavale pinnale
  • Vahetatava sissetõmbeavaga
  • Moobiliäpiga juhitav
  • Kergesti sangast kaasaskantav
  • Põrke ja kukkumissensorid

 

Laost otsas. Tarneaeg täpsustamisel.

Otsas

Toote kirjeldus

Deebot OZMO 930 on tehnoloogiline tippsaavutus, mis kaardistab kõik ruumid ja asub selle põhjal koristama. Tänu sellele saab põhjalikult puhastatud kogu põranda pind. Samuti on võimalik mobiiliäpist välistada koristuspiirkondi ja prioritiseerida koristatavaid ruume. Kui robot läheb laadima, siis peale laadimist jätkab ta koristamist sealt, kus pooleli jäi.

Lisaks lihtsalt tolmu imemisele, seade ka peseb põranda. Seadme all on eemaldatav mikrokiust lapp (mida niisutatakse pumbaga veeanumast), mis hõõrub vastu põrandat, tõmmates ära imemisest järele jäänud mustuse. Kui mopi funktsiooni ei soovi kasutada, saab selle eemaldada.

OZMO 930 tunnetab ära koristatav pinna tüübi ja vastavalt sellele reguleerib imemisvõimsust. Kui seade liigub vaiba peale, siis imemisvõimsus tõuseb, et saada vaiba seest kätte ka sügavamal asuv mustus.

Robottolmuimejal on vahetatavad sissetõmbeavad. Tavaline sissetõmbeava sobib kodudesse kus on karvaseid koduloomi, pöörleva harjasega sissetõmbeava harjab põrandalt üles ka väiksed mustuseosakesed.

Mobiiliäpiga saab lihtsa vaevaga seadet programmeerida teostama puhastust just Teile sobival ajal, vahetada koristusprogramme ja juhtida seadet sobivasse kohta. Koristamiseks saate valida 3 erineva koristusprogrammi vahel – Auto, Kohandatud ja Määratud piirkonnaga.

Seadmega on kaasas ka pult, millega saate juhtida seadme funktsioone ja liikumist.

Komplektis: seade, küljeharjad, pumbaga veeanum, mopp, pöörleva harjasega sissetõmbeava, tõmbeava ilma harjata, laadimisjaam ja pult.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Töörežiime

Auto, Kohandatud, Määratud piirkond

Mopi Võimalus

Jah

Ala Prioritiseerimine Ja Välistamine

Jah

Koristuse Jätkamine

Jah

Imemisvõimsuse Automaatne Muutmine

Jah

Tööaja Programmeerimine

Jah

Tööaeg

110 min

Ületatava Lävepaku Kõrgus

16 mm ilma mopita

Laadimisaeg

3-4 tundi

Müratase

65 db

Harju

2 küljeharja, vahetatav pöörlev peahari

Seadme Kõrgus

10,2 cm

Äpiga Juhitav

Jah