Ostukorv

Deebot PRO 930

790.00 €

Deebot PRO 930 on unikaalne innovaatiline robottolmuimeja, mis sisaldab endas nii robottolmuimejat kui ka korralikku käsitolmuimejat. Tänu sellele saab puhatsada ka kõrgemaid pindu nagu kapipealsed või diivanid ja pääseb ka sellistesse kohtadesse kuhu robottolmuimeja ei pääse. Lisaks eelpooltoodule sisaldab Deebot PRO 930 kõiki Deebot OZMO 930 omadusi.

 

Peamised omadused:

  • Komplekt koosneb robot- ja käsitolmuimejast
  • Kaardistab koristatava ala ja puhastab selle alusel
  • Niisutussüsteemiga mopi võimalus
  • Võimalus prioritiseerida ja välistada koristatavaid alasid
  • Automaatselt jätkab peale laadimist sealt kus pooleli jäi
  • Reguleerib võimsust vastavalt koristatavale pinnale
  • Vahetatava sissetõmbeavaga
  • Moobiliäpiga juhitav
  • Kergesti sangast kaasaskantav
  • Põrke ja kukkumissensorid

 

Tarneaeg 1-3 päeva.

Toote kirjeldus

Deebot PRO 930 on unikaalne komplekt, mis sisaldab endas nii robottolmuimejat kui ka võimekat käsitolmuimejat. Kui tavaline robottolmuimeja jääb hätta nende pindade puhastamisega, mis asuvad põrandapinnast kõrgemal, siis nüüd saab laadimisjaama pealt võtta käsitolmuimeja ja needki pinnad ära koristada. Enam pole vaja robottolmuimeja kõrvale soetada tavalist tolmuimejat, et puhastada ka kõrgemaid pindu või raskesti ligipääsetavaid kohti.

Deebot PRO 930 kaardistab kõik ruumid ja asub selle põhjal koristama. Tänu sellele saab põhjalikult puhastatud kogu põranda pind. Samuti on võimalik mobiiliäpist välistada koristuspiirkondi ja prioritiseerida koristatavaid ruume. Kui robot läheb laadima, siis peale laadimist jätkab ta koristamist sealt, kus pooleli jäi.

Lisaks lihtsalt tolmu imemisele, seade ka peseb põranda. Seadme all on eemaldatav mikrokiust lapp (mida niisutatakse pumbaga veeanumast), mis hõõrub vastu põrandat, tõmmates ära imemisest järele jäänud mustuse. Kui mopi funktsiooni ei soovi kasutada, saab selle eemaldada.

PRO 930 tunnetab ära koristatav pinna tüübi ja vastavalt sellele reguleerib imemisvõimsust. Kui seade liigub vaiba peale, siis imemisvõimsus tõuseb, et saada vaiba seest kätte ka sügavamal asuv mustus.

Robottolmuimejal on vahetatavad sissetõmbeavad. Tavaline sissetõmbeava sobib kodudesse kus on karvaseid koduloomi, pöörleva harjasega sissetõmbeava harjab põrandalt üles ka väiksed mustuseosakesed.

Mobiiliäpiga saab lihtsa vaevaga seadet programmeerida teostama puhastust just Teile sobival ajal, vahetada koristusprogramme ja juhtida seadet sobivasse kohta. Koristamiseks saate valida 3 erineva koristusprogrammi vahel – Auto, Kohandatud ja Määratud piirkonnaga.

Komplektis: seade, küljeharjad, pumbaga veeanum, mopp, pöörleva harjasega sissetõmbeava, tõmbeava ilma harjata, laadimisjaam.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Käsitolmuimeja

Jah

Tolmumahuti Automaatne Tühjendamine

Jah

Töörežiime

Auto, Kohandatud, Määratud piirkond

Mopi Võimalus

Jah

Ala Prioritiseerimine Ja Välistamine

Jah

Koristuse Jätkamine

Jah

Imemisvõimsuse Automaatne Muutmine

Jah

Tööaja Programmeerimine

Jah

Tööaeg

110 min

Ületatava Lävepaku Kõrgus

16 mm ilma mopita

Laadimisaeg

3-4 tundi

Müratase

65 db

Harju

2 küljeharja, vahetatav pöörlev peahari

Seadme Kõrgus

10,2 cm

Äpiga Juhitav

Jah