fbpx
Ostukorv

Deebot OZMO 905

455.00 

Deebot OZMO 905 on Ecovacsi 2019 aasta mudel. Deebot OZMO 905 on väga tark robottolmuimeja, mis lisaks tolmu imemisele ka peseb põranda, koristab süstemaatiliselt (olles eelnevalt koristatavad alad kaardistanud). Lisaks sellele saab vahetada seadme sissetõmbeava ja palju muud.

 

Peamised omadused:

  • Kaardistab koristatava ala ja puhastab selle alusel
  • Niisutussüsteemiga mopi võimalus
  • Võimalus prioritiseerida ja välistada koristatavaid alasid
  • Automaatselt jätkab peale laadimist sealt kus pooleli jäi
  • Vahetatava sissetõmbeavaga
  • Mobiiliäpiga juhitav
  • Põrke ja kukkumissensorid

 

Toote tarneaeg 2-3 päeva

Kirjeldus

Deebot OZMO 905 on robot, mis kõigepealt kaardistab kõik ruumid ja asub selle põhjal koristama. Tänu sellele saab põhjalikult puhastatud kogu põranda pind. Samuti on võimalik mobiiliäpist välistada koristuspiirkondi ja prioritiseerida koristatavaid ruume. Kui robot läheb laadima, siis peale laadimist jätkab ta koristamist sealt, kus pooleli jäi.

Nagu kõik OZMO funktsiooniga robottolmuimejad siis lisaks lihtsalt tolmu imemisele, seade ka peseb põranda. Seadme all on eemaldatav mikrokiust lapp (mida niisutatakse pumbaga veeanumast), mis hõõrub vastu põrandat, tõmmates ära imemisest järele jäänud mustuse. Kui mopi funktsiooni ei soovi kasutada, saab selle eemaldada.

Deebot OZMO 905-l on vahetatavad sissetõmbeavad. Tavaline sissetõmbeava sobib kodudesse kus on karvaseid koduloomi, pöörleva harjasega sissetõmbeava harjab põrandalt üles ka väiksed mustuseosakesed.

Mobiiliäpiga saab lihtsa vaevaga seadet programmeerida teostama puhastust just Teile sobival ajal, vahetada koristusprogramme ja juhtida seadet sobivasse kohta. Koristamiseks saate valida 3 erineva koristusprogrammi vahel – Auto ja Määratud piirkonnaga.

Komplektis: seade, küljeharjad 4 tk, pumbaga veeanum, mikrokiust mopp, pöörleva harjasega sissetõmbeava, tõmbeava ilma harjata, laadimisjaam.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Töörežiime

Auto, Kohandatud, Määratud piirkond

Mopi võimalus

Jah

Ala prioritiseerimine ja välistamine

Jah

Koristuse jätkamine

Jah

Imemisvõimsuse automaatne muutmine

Jah

Tööaja programmeerimine

Jah

Tööaeg

95 min

Ületatava lävepaku kõrgus

18 mm ilma mopita, 15 mm mopiga

Laadimisaeg

4 tundi

Müratase

66 db (Max režiimis)

Harju

2 küljeharja, vahetatav pöörlev peahari

Seadme kõrgus

9,3 cm

Äpiga juhitav

Jah