Ostukorv

Deebot OZMO T8 AIVI

899.00 

Deebot OZMO T8 AIVI on Ecovacsi värskeim 2020 aasta robottolmuimeja, mis on konkurentsitult parim oma tarkuse poolest. Robot kasutab tehisintelligentsi, et tuvastada teele jäävaid takistusi, asju ja juhtmeid. Tänu sellele suudab robot neid edukat vältida, aga ikkagi puhastada võimalikult põhjalikult. Lisaks oma nutikusele on robot ka sinu silmadeks kodus, nimelt on robotil sisseehitatud kaamera, mille pilti on võimalik läbi telefoni vaadata ja robotit soovitud kohta suunata. Samuti on murranguline T8 AIVI põrandapesufunktsionaalsus, kuna seadme alla olev mopp ka vibreerib vastu põrandat, et saada kätte ka raskemad plekid. Nagu ka eelmistel Ecovacs Deebot tippmudelitel, on ka T8-l suure mahutuvusega aku, millega tavaline roboti  tööeag on kuni 180 minutit.

 

Deebot OZMO T8 AIVI-t tutvustatavat videot näed siit.

 

Täpsem info seadme allpool seadme kirjelduses.

 

Peamised omadused:

 • Uusim 2020 aasta mudel
 • Parim takistuste, asjade ja juhtmete tuvastussüsteem
 • Vibreeriv niisutatud põrandamopp
 • Sisseehitatud kaamera LIVE pildiedastusfunktsiooniga
 • Pikk tööaeg (kuni 180 min)
 • Kaardistab koristatava ala ja puhastab selle alusel
 • Võimalus prioritiseerida ja välistada koristatavaid alasid
 • Automaatselt jätkab peale laadimist sealt kus pooleli jäi
 • Reguleerib võimsust vastavalt koristatavale pinnale
 • Mobiiliäpiga juhitav
 • Põrke ja kukkumissensorid

 

Toote tarneaeg 2-3 päeva

Kirjeldus

Robottolmuimeja Deebot OZMO T8 AIVI on viimane Ecovacsi tippmudel, mis esimesena teiste robotite hulgas, kasutab tehisintelligentsi oma ümbruskonna kaardistamiseks ja tundma õppimiseks. Seade tunneb ära ajutiselt maas vedelevad asjad, juhtmed ja takistused, et neid siis vältida. usaldusväärsemalt mööda. Kinni jäämise oht on vähenenud 60% ja objektid tuntakse ära kaks korda kiiremini.

 

Nagu kõik OZMO funktsiooniga robottolmuimejad siis lisaks lihtsalt tolmu imemisele, seade ka peseb põranda, aga veelgi põhjalikumalt. Nimelt uue OZMO ™ Pro pesemis tehnoloogia abil pannakse seadme all olev niisutatud mopp kõrgsageduslikult vibreerima, et saada kätte ka kangekaelsemad plekid. Kui mopi funktsiooni ei soovi kasutada, saab selle eemaldada.

 

Esimesena Deebotite valikust, on T8 AIVI-l sisse ehitatud kaamera. Soovi korral saab läbi telefoni vaadata läbi kaamera kodust olukorda ja suunata robot täpselt sinna kuhu vaja. Olgu selleks siis lastetoa kontroll või lemmiklooma taga otsimine.

 

Robot kõigepealt kaardistab kõik ruumid ja asub selle põhjal koristama. Tänu sellele saab põhjalikult puhastatud kogu põranda pind. Samuti on võimalik mobiiliäpist välistada koristuspiirkondi ja prioritiseerida koristatavaid ruume. Kui robot läheb laadima, siis peale laadimist jätkab ta koristamist sealt, kus pooleli jäi.

 

Deebot OZMO T( AIVI tunnetab ära koristatav pinna tüübi ja vastavalt sellele reguleerib imemisvõimsust. Kui seade liigub vaiba peale, siis imemisvõimsus tõuseb, et saada vaiba seest kätte ka sügavamal asuv mustus.

 

Mobiiliäpiga saab lihtsa vaevaga seadet programmeerida teostama puhastust just Teile sobival ajal, vahetada koristusprogramme ja juhtida seadet sobivasse kohta. Koristamiseks saate valida 3 erineva koristusprogrammi vahel – Auto, Kohandatud ja Määratud piirkonnaga.

 

Komplektis: seade, küljeharjad 4 tk, OZMO Pro pumbaga veeanum, mikrokiust mopp, ühekordsed mopi lapid, laadimisjaam.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Töörežiime

Auto, Kohandatud, Määratud piirkond

Mopi võimalus

Jah. Uuendatud vibreeriv OZMO Pro tehnoloogia

Kaamera

Jah. LIVE ülekande ja juhtimise võimalus läbi telefonirakenduse.

Ala prioritiseerimine ja välistamine

Jah

Koristuse jätkamine

Jah

Imemisvõimsuse automaatne muutmine

Jah

Tööaja programmeerimine

Jah

Tööaeg

180 min

Ületatava lävepaku kõrgus

20 mm ilma mopita

Laadimisaeg

6,5 tundi

Müratase

67 db (Max režiimis)

Harju

2 küljeharja, vahetatav pöörlev peahari

Seadme kõrgus

9,3 cm

Äpiga juhitav

Jah