Ostukorv

Deebot U2

249.00 

Deebot U2 on Ecovacs Roboticsi 2020 aasta mudel, mis on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Lisaks tolmu imemisele tõmbab see robot põranda üle ka niiske mopiga. Moppi niisutatakse OZMO tehnoloogiaga, mis pumpab vett mopile läbi rakendusest juhitava pumba.

 

DeebotU2 koristab ruumi süstemaatilise edasi-tagasi koristusmustri järgi, tagades põhjalikuma ja kiirema puhastuse. Kuna robot salvestab puhastusrajad, saab selle keset puhastust peatada ja uuesti sisselülitamisel jätkab ta sama puhastusteed.

 

Vaipade jaoks mõeldud funktsioon Max+ suurendab nendel liikumisel imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda.

 

U2 erilised omadused:

  • Tolmu imemine ja märgpuhastus korraga
  • Süstemaatiline puhastustee suurema efektiivsuse saavutamiseks
  • Maksimeeritud puhastustulemus Max+
  • Blokeerige alad magnetlindiga, kuhu robot ei tohiks liikuda (lisavarustuses).

 

Veel omadusi allpool Lisainfo-s.

 

Toote tarneaeg 2-3 päeva

Kirjeldus

Imemis- ja märgpuhastusfunktsioonide kombinatsiooniga eemaldab Deebot U2 mustuse ja plekid samal ajal. Lihtsalt pane külge või eemalda puhastusplaat koos lapiga, et muuta imemise ja märgpuhastuse seadistust. Elektrooniliselt juhitav veepump (OZMO) annab lapile pidevalt vett peale, et masin märgpuhastusega hakkama saaks. Veestamise taset saab mugavalt mobiilirakendusest juhtida.

 

Eriti nõudlike puhastustoimingute jaoks mõeldud imemistase Max + suurendab imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda. Lisaks on individuaalseks puhastamiseks saadaval erinevad puhastusrežiimid (automaatne, servade ja punktide puhastamine).

 

Kasutajasõbraliku rakenduse ECOVACS abil saab hõlpsalt määrata puhastamise aja ja režiimid, jälgida puhastamise olekut ja nautida kõiki automatiseeritud koristuse eeliseid.

 

Piirake ala, kuhu DEEBOT U2 ei tohiks sõita. Lihtsalt kinnitage magnetiline piiririba (müügil eraldi) sinna, kus soovite takistada Deebot U2 läbimist.

 

 

Komplektis: seade, 4 küljeharja, kaks ühes veeanum koos tolmuanumaga, mopp, 5 üheksordset moppi, varufilter, laadimisjaam.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Töörežiime

Auto, Ääred, Kohtpuhastus

Mopi võimalus

Jah, OZMO niisutussüsteem

Tööaja programmeerimine

Jah

Tööaeg

110 min

Ületatava lävepaku kõrgus

18 mm ilma mopita, 12 mm mopiga

Laadimisaeg

4,5 tundi

Müratase

66-77 db

Harju

2 küljeharja, pöörlev peahari seadme all.

Seadme kõrgus

7,9 cm

Äpiga juhitav

Jah