fbpx
Ostukorv

Deebot U2 Pro

299.00 

Kirjeldus

 

Deebot U2 Pro on U2 seadme edasiarendus, mis on mõeldud spetsiaalselt lemmiklooma omanikele. Seadmega on kaasas eriti suur prügianum (800ml tavalise 400ml asemel) ja pusavaba peahari, mille külge karvad kinni ei jää. Nii saab robottolmuimeja muretult terve põrandapinna katkestuseta puhtaks. Suurt prügianumit ei pea koristuse vahepeal tühjendama ka loomade suurema karvavahetuse ajal.

Deebot U2 on Ecovacs Roboticsi 2020 aasta mudel, mis on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Lisaks tolmu imemisele tõmbab see robot põranda üle ka niiske mopiga. Moppi niisutatakse OZMO tehnoloogiaga, mis pumpab vett mopile läbi rakendusest juhitava pumba.

 

DeebotU2 koristab ruumi süstemaatilise edasi-tagasi koristusmustri järgi, tagades põhjalikuma ja kiirema puhastuse. Kuna robot salvestab puhastusrajad, saab selle keset puhastust peatada ja uuesti sisselülitamisel jätkab ta sama puhastusteed. Kasutajasõbraliku rakenduse ECOVACS abil saab hõlpsalt määrata puhastamise aja ja režiimid, jälgida puhastamise olekut ja nautida kõiki automatiseeritud koristuse eeliseid.

 

Vaipade jaoks mõeldud funktsioon Max+ suurendab imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda. See peaks enamus lemmiklooma karvu ja tuppa toodud liiva pinnalt eemaldama.  Lisaks on individuaalseks puhastamiseks saadaval erinevad puhastusrežiimid (automaatne, servade ja punktide puhastamine).

 

 

U2 erilised omadused:

  • Kaasas “Lemmikloomade komplekt” – eriti suur prügianum ja pusavaba hari
  • Tolmu imemine ja märgpuhastus korraga
  • Süstemaatiline puhastustee suurema efektiivsuse saavutamiseks
  • Maksimeeritud puhastustulemus Max+
  • Blokeerige alad magnetlindiga, kuhu robot ei tohiks liikuda (lisavarustuses).

 

Robotil 2 aastane garantii, mis hõlmab ka seadme akut!

 

Toote tarneaeg 2-3 päeva

 

Komplektis: seade, 4 küljeharja, kaks ühes veeanum koos tolmuanumaga, mopp, 5 üheksordset moppi, varufilter, laadimisjaam, XL prügianum, pusavaba põhihari.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Töörežiime

Auto, Ääred, Kohtpuhastus

Mopi võimalus

Jah, OZMO niisutussüsteem

Tööaja programmeerimine

Jah

Tööaeg

110 min

Ületatava lävepaku kõrgus

18 mm ilma mopita, 12 mm mopiga

Laadimisaeg

4,5 tundi

Müratase

66-77 db

Harju

2 küljeharja, pöörlev peahari seadme all.

Seadme kõrgus

7,9 cm

Äpiga juhitav

Jah