fbpx
Ostukorv

Deebot U2

249.00 

Kirjeldus

Deebot U2 on Ecovacs Roboticsi 2020 aasta mudel, millel on maksimaalne imemistase Max+ ja seade on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Lisaks tolmu imemisele tõmbab see robot põranda üle ka niiske mopiga. Elektrooniliselt juhitav veepump (OZMO) annab lapile pidevalt vett peale, et masin märgpuhastusega hakkama saaks. Veestamise taset saab mugavalt mobiilirakendusest juhtida. Imemise ja märgpuhastuse seadistust on lihtne muuta. Puhastusplaadi eemaldamisel koos lapiga puhastab robottolmuimeja pinnad lihtsalt lahtisest tolmust.

 

Vaipade jaoks mõeldud funktsioon maksimaalne imemistase Max+ suurendab nendel liikumisel imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda. Lisaks on individuaalseks puhastamiseks saadaval erinevad puhastusrežiimid (automaatne, servade ja punktide puhastamine). Maksimaalne imemistase võtab küll rohkem ressurssi, kuid tulemus on seda väärt.

 

DeebotU2 koristab ruumi süstemaatilise edasi-tagasi koristusmustri järgi, tagades põhjalikuma ja kiirema puhastuse. Kuna robot salvestab puhastusrajad, saab selle keset puhastust peatada ja uuesti sisselülitamisel jätkab ta sama puhastusteed. Vaata kuidas Deebot U2 tööd teeb. 

 

Deebot U2 liikumist on ruumides võimalik ka piirata. Alad, kuhu robottolmuimeja ei tohiks sõita kinnitage magnetiline piiririba (müügil eraldi).

U2 erilised omadused:

  • Tolmu imemine ja märgpuhastus korraga
  • Süstemaatiline puhastustee suurema efektiivsuse saavutamiseks
  • Maksimaalne imiemistase Max+
  • Blokeerige alad magnetlindiga, kuhu robot ei tohiks liikuda (müügil lisavarustusena).

 

Robotil 2 aastane garantii ja see katab ka seadme akut!

 

 

Kasutajasõbraliku rakenduse ECOVACS abil saab hõlpsalt määrata puhastamise aja ja režiimid, jälgida puhastamise olekut ja nautida kõiki automatiseeritud koristuse eeliseid. Rakendus on tasuta allalaaditav ja sobib nii IOS kui ja Android telefonidel kasutamiseks. Omades mitmeid robottolmuimejaid on rakendusest hea neid hallata ja jälgida nende töökäiku. Lisaks annab rakendus teada kui robottolmuimeja vajab põhalikku hooldust.

Komplektis: seade, 4 küljeharja, kaks ühes veeanum koos tolmuanumaga, mopp, 5 üheksordset moppi, varufilter, laadimisjaam.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Töörežiime

Auto, Ääred, Kohtpuhastus

Mopi võimalus

Jah, OZMO niisutussüsteem

Tööaja programmeerimine

Jah

Tööaeg

110 min

Ületatava lävepaku kõrgus

18 mm ilma mopita, 12 mm mopiga

Laadimisaeg

4,5 tundi

Müratase

66-77 db

Harju

2 küljeharja, pöörlev peahari seadme all.

Seadme kõrgus

7,9 cm

Äpiga juhitav

Jah