fbpx
Ostukorv

Winbot

Muudab sinu aknapuhastust totaalselt


Nutikam viis akende puhastamiseks

Unustage see tüütu akende pesemine ja laske seda teha Ecovacs Winbot aknapuhastusrobotil. Ecovacs Winbot on innovaatiline robot, mis aitab hoida klaaspinnad puhta ja säravana. Esimene prototüüp (Winbot 7) tuli turule juba 2011. aastal. Seda tehnoloogiat edasi arendades on tänaseks jõutud 880 ja X seeria mudeliteni.
Winbot 880 kasutamiseks lihtsalt ühendage seade vooluvõrku, niisutage seadme põhja all olev vahetatav mikrokiust puhastuslapp, asetage seade aknale ja vajutage Start nuppu. Winboti mootor hakkab tööle ja seade kinnitub klaasile. Peale järgmist Start nupu vajutamist hakkab seade tööle automaatreziimis, et süstemaatiliselt puhastada terve aken. Kui aken on üle käidud, naaseb seade tagasi kohta, kus ta aknale asetati ja annab helisignaaliga märku töö lõppemisest.
Winbot 730 - lihtne kasutada

Akende puhastamine ei pea olema ebameeldiv tegevus!

Sisene poodi!
Winbot 8

Puhastab aknad tolmu ja näpujälgedest

Aknapuhastusrobotid sobivad klaasidele, millel ei ole tugevasti kinnitunud mustust, mis muidu vajaks kraapimist või nühkimist. Kuna seade hõõrub aknapesuvedelikuga niisutatud mikrokiudlappi mõõduka tugevusega vastu klaasi, siis pole tolmu, näpu- ja käejälgede eemaldamine klaasilt Winboti jaoks mingi probleem. Kui esimese puhastuskorraga ei saanud mõni koht säravpuhtaks või jäid triibud, saate vahetada puhastuslapp puhatama vastu ja seadme uuesti käivitada automaatrežiimis või juhtida see puldiga soovitud mustale kohale.

Kui aken on puhastatud, saate kerge vaevaga seadme klaasilt kätte hoides all Start nuppu . Kui seadme all olev puhastuslapp on määrdunud, siis saate selle eemaldada ja pesta pesumasinas. Suurte ja paljude klaaspindade puhul soovitame kasutada rohkem kui kolme komplektis olevat puhastuslappi, et töö läheks kiiremini ja oleks põhjalikum.
winbot730_puhastus
Winbot arvutab välja kõige optimaalsema teekonna

Winbot aknapuhastusrobot leiab kõige parema viisi akna puhastamiseks

Winbot kaardistab enne tööle hakkamist klaasi suuruse ja leiab kõike optimaalsema puhastusteekonna. Nii saab aken puhastatud kiiresti, põhjalikult ning efektiivselt. Seade naaseb alati samasse kohta, kus ta klaasi peale pandi. Vajadusel saab seadme tuua tagasi ka puldilt juhtides.

Akutoitel töötav Winbot X

Uus Winbot X ei vaja klaasil liikumiseks pidevat elektritoidet vaid töötab aku energiaga. Akul jätkub energiat 45-50 minutiks ja vajab peale tühjaks saamist vähemalt kahetunnist laadimist. Aku kriitilise määrani tühjenemisel jääb seade paigale ja kostub helisignaal. Selleks, et oleks välistatud seadme klaasilt alla kukkumine aku tühjaks saamisel, peab seadmega alati ühendama turvanööriga iminapa. Iminapa võiks kinnitada kõrval asuvale klaasile või puhastatava klaasi sisemisele poolele.
Winbot häiresüsteem annab alati ohtudest teada

Winbot X kasutab pinna külge kinnitumiseks võimsat õhku imavat mootorit, mis tekitab terve seadme põhja alla kinnitumiseks vajaliku vaakumi. Klaasi puhastab seadme põhja alla kinnitatud vahetatav pehme mikrokiust puhastuslapp.

Nagu kõik Winbot seeria robotid, analüüsib ka Winbot X kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Samuti väldib seade takistusi, nagu näiteks uste või akende lingid. Lisaks on seadmel ka intensiivse puhastuse funktsioon, kus seade teeb klaaspinna puhtaks nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt liikudes.

Uuri lähemalt