Winbot 880 aknapesurobot

399.00 

Tootekood: W880 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Winbot 880 on 2020. aasta sügisel turule tulnud aknapesurobot, mis sisaldab endas eelkäiate parimaid omadusi. Winbot 880 on sama taibukas ja sarnase liikumistrajektooriga nagu Winbot X, aga omab pidevat vooluühendust nagu oli Winbot 950-l. Pidev vooluühendus annab võimaluse puhastada suuremaid ja rohkem aknaid.

Winbot 880 ulatub koristama voolupistikust maksimaalselt 6,3m kaugusele (koos pikenduse ja adapteriga) ja puhastab kiirusega 0,35 m2 minutis (näit 1,4 m2 akent puhastab robot 4 minutit).

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot 880 kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

Winbot 880 omadused

Aknapesurobot Winbot 880 analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Robot on mõeldud akende igapäevaseks hoolduseks/puhastuseks. Kui on soov teostada ühekordset kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kaks korda ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi.

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Tugevalt kinni olevat mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot 880 on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all, on ümarad/kaarjad või madalamad kui 3 mm. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei pruugi seade liikuda üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist. Suurte akende puhul võib aken puhastamise ajal vajada lisaks klaasi niisutamist (pritsides puhastusvedelikku veel puhastamata pinnale), kuna seadme puhastuslapp muutub liiga kuivaks.

Seadme mõõdud: põhi 25×25 cm, kõrgus 11,5 cm.

Vaata W880 kasutamist siit ja veel näpunäiteid ja soovitusi leiate meie KKK lehelt aknapesurobotite teemade juurest.

Tarneaeg 1-3 päeva

Komplektis: Seade, 3 mikrokiust puhastuslappi, juhtme pikendus, puhastusvedelik, pult, 2 AAA patareid, turvahoidik veniva nööriga, vooluadapter, poleerimislapp.

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Seadme suurus

250 x 250 x 105

Kaal

1,7 kg

Automaatne puhastamine

Jah

Optimaalse puhastusteekonna arvutamine

Jah

Süvapuhastusprogramm

Jah

Kohtpuhastus

Jah