Ostukorv

Robottolmuimeja

Väike abimees kodu korras hoidmisel

D8_1

Ecovacsi kogemus robottolmuimejate valmistamisel

Ecovacs on tegelenud robottolmuimejate arendamisega juba kaua aega ja 2000. aastal loodi esimene Deebot robottolmuimeja prototüüp. Tänaseks on arendustööd jõudnud niikaugele, et on loodud seadmed ka kõige nõudlikumale kasutajale. Võimalus on valida mitmete erinevate mudelite ja hinnaklasside vahel.

Täna on saanud juba normiks, et kõikidel robottolmuimejatel on peal erinevad sensorid, et vältida seadme põrkamist vastu mööblit või trepist alla kukkumist. Samuti oskavad kõiks robottolmuimejad ka iseseisvalt laadima minna. Nende funktsioonidega seadet ei saa veel pidada targaks robotiks, aga just tarkade robottolmuimejate innovaatilised ja praktilised omadused tagavad korraliku tulemuse igal pinnal. Tarkus väljendub seadme võimes puhastada pindu loogiliselt ja süstemaatiliselt. Kindlasti on kasu ka seadmetest, mis liiguvad kaootiliselt mööda põrandat, aga neil võib võtta igasse nurgatagusesse jõudmine natuke rohkem aega.

Meie tootevalikust leiad soodsa ja mugava tolmuimeja just sinu kodule 

Tutvu toodetega

Deeboti disain sobib igale kodule

Väike, vaikne, märkamatu

Robottolmuimejad sobituvad eriti hästi väikesesse majapidamisse, sest võtavad vähe ruumi, töötavad targalt ning märkamatult. Nii on sinu kodu puhas ka siis kui sinul endal pole aega, et koristama hakata.

Seadmed sisaldab mitmeid erinevaid koristustarvikuid, mis tagavad põhjaliku puhtuse erinevatel pindadel. Küljeharjad koguvad mustuse tõmbeava ette nii seinte äärtest kui ka mööbli ümbrusest. Pöörlev hari puhastab ideaalselt siledad pinnad ja madalamad vaibad, tõmmates pöörlemisega sealt välja ka raskema mustuse. Lisaks harjadele on osadele seadmetele juurde lisatud ka mopifunktsioon (mõnel seadmel isegi veepaagiga), et tulemus oleks veelgi puhtam.

Deebot 83 võimaldab puhastada efektiivselt kogu põranda

Robot saab aru kui on aeg minna laadima

Kui koristamise ajal peaks robottolmuimejal aku tühjaks saama, siis suuundub see ise laadima. Seadet on võimalik programmeerida koristama just Teile sobival ajal – kui olete kodunt ära tööl või sõpradel külas.

Deebotid suunduvad laadima kui aku peaks tühjaks saama

Deebotis on kukkumiskindlad

Turvaline ka mitme korrusega majapidamises

Kõik meie robottolmuimejad on varustatud anduritega, mis aitavad vältida kokkupõrkeid maas olevate objektidega ning tunda ära tasapinna muutusi, et vältida alla kukkumist.

Moneual on ülimalt madal (86 mm) ja taibukas robottolmuimeja, mis mahub ka madalama mööbli alt koristama. Seadme “Varju funktsioon” ei lase seadmel enne mööbli alt väljuda kui on kogu ala põhjalikult ära puhastanud.

POPULAARSEMAD ROBOTTOLMUIMEJAD e-poes