fbpx Skip to main content

Robottolmuimeja

Väike abimees kodu korras hoidmisel

Robottolmuimeja juhtimine äpist

Ecovacs kogemus robottolmuimejate valmistamisel

Ecovacs on tegelenud robottolmuimejate arendamisega juba kaua aega ja 2000. aastal loodi esimene Deebot robottolmuimeja prototüüp. Tänased Ecovacs robottolmuimejad on ühed intelligentsemad ning eesrindlikumad
valdkonna turul. Targa kodu loomisel on võimalus valida mitmete erinevate mudelite ja hinnaklasside vahel. Valiku leiad meie e-poest.

Kõikidel Ecovacs robottolmuimejatel on peal erinevad sensorid vältimaks seadme põrkamist vastu mööblit või trepist alla kukkumist. Lisaks oskavad kõik Ecovacs robottolmuimejad iseseisvalt laadima minna. Nende funktsioonidega seadet ei saa veel pidada targaks robotiks, aga just tarkade robottolmuimejate innovaatilised ja praktilised omadused tagavad korraliku tulemuse igal pinnal.

Täna enamus robottolmuimejatest on juhitavad läbi nutiseadme. See lisab kasutajamugavust ning annab hea ülevaate roboti “tervisest” ja ka puhastatavast pinnast. Läbi äpi on võimalik märkida alad, kuhu robot ei tohiks koristama minna (nt pidevalt märjad põrandad). Või hoopis mis järjekorras ruume seade võiks koristada. Samuti on võimalik ajastada koduabilise koristuskorrad. Näiteks ajad, mil ise oled tööl või kodust ära. Nii on hea puhta põrandapinnaga koju naasta.

Lisaks robottolmuimejaid kaardistavad ala ning jälgivad süstemaatilist trajektoori, mis tagab parema tulemuse. Roboti kaootiline liikumine ruumis teeb küll kasu, kuid nii võib suur osa pinnast jääda puutumata.

On ka robottolmuimejaid (Deebot OZMO T8 AIVI), millele on sisse ehitatud kaamera, mis annab võimaluse kodus ringi patrullida ning live ülekannet teha ja pilte salvestada. Hea võimalus lemmikloomi lõbustada.

Meie tootevalikust leiad soodsa ja mugava tolmuimeja just sinu kodule

Vaata e-poodi!

Märkamatu aga efektiivne

Robottolmuimeja on ideaalne abiline igasse kodusse. Alati ei pea omama suurt maja, et robottolmuimejasse investeering end ära tasuks. Iga inimene soovib rohkem aega olla perega, sõpradega ning tegeleda hobidega.
Täna on robottolmuimejaid, mis vajavad väga vähe hoolt. Näiteks Deebot OZMO T8+ koos tühjendusjaamaga on sobilik inimesele, kes naudib erinevaid targa kodu lahendusi ja mugavusi. Tühjendusjaama olemasolul ei pea prügianumat pea 30 päeva ise tühjendama.
Ka lemmiklooma omanikele on mõeldud. Eraldi mudelid U2 ja U2 Pro.

Iga robottolmuimeja põhikomplekt sisaldab kõiki vajalikke koristustarvikuid, mille korrektne hooldamine ja vahetamine pikendavad seadme eluiga. Küljeharjad koguvad mustuse tõmbeava ette nii seinte äärtest kui ka mööbli ümbrusest. Pöörlev hari puhastab ideaalselt siledad pinnad ja madalamad vaibad, tõmmates pöörlemisega sealt välja ka raskema mustuse. Uuematel Ecovacs mudelitel on lisatud vaipkattelt kangema tolmu kätte saamiseks tugevam imemisvõimsus. See käivitub automaatselt, kui seade liigub vaibale. Täna on kõik robottolmuimejad varustatud ka mopifunktsiooniga OZMO). T8 perekonna robottolmuimejatel olemas vibreeriv mopp, mille abiga saab pinnalt kätte ka kangekaelsema mustuse.

Automaatne laadimisjaama naasemine

Peale koristamise lõppu või kui koristamise ajal peaks robottolmuimejal aku tühjaks saama, siis suundub seade ise laadima. Kui on vastavalt seadistuatud, siis peale laadimist võib robot pooleli jäänud kohast koristamist jätkata. Robottolmuimejat on võimalik programmeerida koristama just sulle sobival ajal.

Turvaline ka mitme korrusega majapidamises

Kõik meie robottolmuimejad on varustatud anduritega, mis aitavad vältida kokkupõrkeid maas olevate objektidega ning tunda ära tasapinna muutusi, et vältida alla kukkumist.

POPULAARSEMAD ROBOTTOLMUIMEJAD e-poes

Deebot X1 OMNI

Deebot OZMO T8 AIVI

Deebot T8