fbpx
Ostukorv

Uudised

Ole kursis meie tootevalikus olevate Ecovacs Robotics erinevate kodurobotite lahendustega. Oleme siia lehele koondanud erinevaid uudised, kliendikogemused ning meedjakajastused.

Innovatsioon robottolmuimejate seas

2020. aasta kevadel tuli turule uuenduslik ja targem robottolmuimeja. Pikem tööaeg, pumbaga mopiniisutus, vibreeriv mopp, pidev tööala kaardistamine, asjade tuvastus, live videopildi edastus.

Kodurobotite areng 2020. aastal

Millised on suurimad tehnoloogilised arengud robottolmuimejate ja aknapuhastusrobotite vallas? Millist seadet tasub endale koju soetada. Artikkel, mis annab mõtteid soetamaks endale asjalik koduabiline.

Aknapesurobot lööb klaasid läikima

Aknapesuroboteid on olemas peamiselt kahte liiki – akuga ja elektritoitel. Üks nendest sobib paremini suuremate ja raskesti ligipääsetavate klaaspindade pesuks. Teine saab hästi hakkama ka kortermajas väiksemate aknaruutudega. Kumb masin sinu majapidamisse sobib?

Winbot X ja Winbot 950 plussid-miinused

Panime Kodustiil saates võrdlusesse Ecovacsi poolt pakutavad aknapuhastusrobotid Winbot X ja Winbot 950. Aknapesurobot on suurepärane abimees suurte ja raskesti ligipääsetavate klaaspindade puhastamiseks ja saab seade hakkama väiksemate akendega. Kumb paremini sinu koju sobib?