Ostukorv
Hea hind!

Deebot OZMO 950

649.00  599.00 

Deebot OZMO 950 on Ecovacsi kõige uuem 2019 aasta mudel. Millel oma oma eelkäija Deebot OZMO 930-ga võrreldes kauem kestev aku (tööaeg 200 min) ja uuendatud ruumi kaardistustarkvara. Kõik need uuendused on mahutatud väiksema ja madalama kere sisse, et veelgi paremini ligi pääseda raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Deebot OZMO 950 on väga tark robottolmuimeja, mis lisaks tolmu imemisele ka peseb põranda, reguleerib imemisvõimsust vastavalt põrandapinnale, koristab süstemaatiliselt (olles eelnevalt koristatavad alad kaardistanud). Lisaks sellele saab vahetada seadme sissetõmbeava ja palju muud. Deebot OZMO 950 on uusim ja parim robottolmuimejate seas.

 

Peamised omadused:

 • Uusim 2019 aasta mudel
 • Pikk tööaeg (kuni 200 min)
 • Väike ja madal (diameeter 35 cm ja kõrgus 9,3 cm)
 • Kaardistab koristatava ala ja puhastab selle alusel
 • Niisutussüsteemiga mopi võimalus
 • Võimalus prioritiseerida ja välistada koristatavaid alasid
 • Automaatselt jätkab peale laadimist sealt kus pooleli jäi
 • Reguleerib võimsust vastavalt koristatavale pinnale
 • Vahetatava sissetõmbeavaga
 • Mobiiliäpiga juhitav
 • Põrke ja kukkumissensorid

 

Toote tarneaeg 2-3 päeva

Kirjeldus

Robottolmuimeja Deebot OZMO 950 on verivärske Ecovacsi tippmudel, mis kõigepealt kaardistab kõik ruumid ja asub selle põhjal koristama. Tänu sellele saab põhjalikult puhastatud kogu põranda pind. Samuti on võimalik mobiiliäpist välistada koristuspiirkondi ja prioritiseerida koristatavaid ruume. Kui robot läheb laadima, siis peale laadimist jätkab ta koristamist sealt, kus pooleli jäi.

Nagu kõik OZMO funktsiooniga robottolmuimejad siis lisaks lihtsalt tolmu imemisele, seade ka peseb põranda. Seadme all on eemaldatav mikrokiust lapp (mida niisutatakse pumbaga veeanumast), mis hõõrub vastu põrandat, tõmmates ära imemisest järele jäänud mustuse. Kui mopi funktsiooni ei soovi kasutada, saab selle eemaldada.

Deebot OZMO 950 tunnetab ära koristatav pinna tüübi ja vastavalt sellele reguleerib imemisvõimsust. Kui seade liigub vaiba peale, siis imemisvõimsus tõuseb, et saada vaiba seest kätte ka sügavamal asuv mustus.

Robottolmuimejal on vahetatavad sissetõmbeavad. Tavaline sissetõmbeava sobib kodudesse kus on karvaseid koduloomi, pöörleva harjasega sissetõmbeava harjab põrandalt üles ka väiksed mustuseosakesed.

Mobiiliäpiga saab lihtsa vaevaga seadet programmeerida teostama puhastust just Teile sobival ajal, vahetada koristusprogramme ja juhtida seadet sobivasse kohta. Koristamiseks saate valida 3 erineva koristusprogrammi vahel – Auto, Kohandatud ja Määratud piirkonnaga. Vaata videost, kui lihtne on Deebot OZMO 950 üles seadmine ja kasutamine.

Komplektis: seade, küljeharjad 4 tk, pumbaga veeanum, mikrokiust mopp, ühekordsed mopi lapid, pöörleva harjasega sissetõmbeava, tõmbeava ilma harjata, laadimisjaam.

 

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Töörežiime

Auto, Kohandatud, Määratud piirkond

Mopi võimalus

Jah

Ala prioritiseerimine ja välistamine

Jah

Koristuse jätkamine

Jah

Imemisvõimsuse automaatne muutmine

Jah

Tööaja programmeerimine

Jah

Tööaeg

200 min

Ületatava lävepaku kõrgus

20 mm ilma mopita

Laadimisaeg

5 tundi

Müratase

66 db (Max režiimis)

Harju

2 küljeharja, vahetatav pöörlev peahari

Seadme kõrgus

9,3 cm

Äpiga juhitav

Jah