fbpx Skip to main content

Varspuhastusseadmed

Mugavaim viis tolmu imemiseks

Bissell koristuseadmed – pika ajalooga koduabilised

Bissell Inc loodi 1876 aastal Ameerikas kui ettevõtte asutaja Melville Bissell patenteeris vaipade puhastuse seadme Bissell Carpet Sweeper (Bissell vaiba tõmbaja). Alates sellest ajast on ettevõte panustanud igapäevaselt uute ja innovaatiliste koristusseadmete välja töötamisele ja tootmisele.

Tänu väga tugevale tootearendusele ja .kõrge kvaliteediga toodangule on Bissell-st saanud kõige suuremaks põrandapuhastusseadmete tootjaks Põhja-Ameerikas, omades sellest turust üle 20%.

Bissell tootevalik on väga lai, pakkudes vaibapuhastajaid, tolmuimejaid, aurupuhastajaid, siledate põrandate pesureid, käsipesureid, õhupuhastajaid ja laia valikut puhastuskeemiat. Väga suurt rõhku pannakse lemmikloomadega klientide vajaduste rahuldamisele, töötades välja erinevaid seadmeid ja puhastusaineid just nende vajadustele mõeldes.

Crosswave – asendamatu põrandapesur

Väga unikaalseks tootesarjaks on Crosswave, mis kujutab endast varspõrandapesurit, mis nii imeb tolmu kui ka teostab põrandale märgpesu.

Crosswave niisutab põrandat puhastavas otsikus olevat pöörlevat harjast vee ja puhastusvahendiga, mis siis hõõrudes puhastab põranda. Põrandale jääv must pesuvesi ja muu mustus tõmmatakse suure imemisvõimsusega seadme musta vee anumasse. Seadmega võib imeda ka erinevaid vedelikke ja vedelamaid toiduaineid (näiteks põrandale katki kukkunud toores muna).

Seadmel on erinevad programmid on nii siledale põrandale kui ka vaipadele ja võimalus valida nii voolutoite (juhtmega) kui ka akuga mudelite vahel. Valiku seadmetest leiate meie e-poest.

Meie tootevalikust leiad endale sobivaima Bissell puhastusseadme

Vaata e-poodi!

Varstolmuimeja – mugav kiireks koristuseks

Varstolmuimeja sobib igasse kodusse, kus tahetakse kiirelt ja operatiivselt koristada. Varstolmuimejate eelisteks on operatiivsus ja kiire kasutusvalmidus. Tavaliselt asub varstolmuimeja seinal, lähedal kõige tihedamat koristamist vajavale piirkonnale, kust on seda kerge ja mugav haarata ja pinnad puhastada.
Varstolmuimeja soetamisel peaks kõigepealt mõtlema enda jaoks selgeks, mida tahetakse koristama hakata. Kui kodus pole vaipu ja koduloomi, sobivad ka kergemad ja odavamad varstolmuimejad, mis on ka väiksema võimsus ja funktsionaalsusega. Kui aga on palju koristamaist ja ka vaibad siis tuleks vaadata suuremiad ja võimsamaid.

Funktsioonidest peaks kindlasti olema võimsuse reguleerimise võimalus (mida väiksema võimsusega töötab, seda kauem peab ka vastu aku). Lisaks võiks seade ole võimalik mobiilne ja multifunktsionaalne erinevate pindade koristamiseks – liigendiga (näiteks Multireach XL), erinevate otsikute (Pet care lisad), põranda valgustusega.

Eriliselt võiks välja tuua varstolmuimejate esivalgustust koristusotsiku eesosas, mis näitab väga hästi välja põrandal oleva mustuse ja aitab veenduda koristatud pinna puhtuses. Nii mõnigi kasutaja on tänu selle hakanud põrandat tolmuimejaga koristama hämaras või isegi pimedas toas. Esivalgustusega tooted on näiteks Icon Advance tootesarja tooted.

Lisaks tuleb kasuks võimalus muuta varstolmuimeja käsitolmuimejaks eemaldades teleskoopvarre. Käsitolmuimejaga on mugav puhastada diivaneid, kõrgemaid tasapindu ja muid raskesti ligipääsetavaid kohti. Sellist funktsionaalsust võimaldab Icon Advance sari.

Kas juhtmega või juhtmeta varspuhastusseade

Enamus inimesi eelistab juhtmeta koristusseadmeid, kuna juhtme puudumine annab varrele operatiivsust ja kasutusmugavust juurde. Juhtmeta varstolmuimejaga saab vabalt kodus ringi käia ja ligi pääseda ka keerulisematesse kohtadesse. Samas peab arvestama piiratud tööajaga, kuna seade kasutab töötamisel aku poolt pakutud energiat.

Juhtmega puhastusseadmel on tööaeg piiramatu, aga põranda puhastamisel võib juhe segada koristamist. Samuti tuleb jälgida juhtme pikkust ja pistikupesade paiknemisega. Õnneks on enamus Bissell-i juhtmega seadmetel piisavalt pikk toitejuhe.

Tekstiilipesurid

Bissell-i valikus on mitmeid erinevaid seadmeid diivanite, vaipade ja muude tekstiilide pesuks. Puhastusseadmed niisutavad tekstiili spetsiaalse puhastusvedeliku ja vee lahusega. Niiskelt pinnalt imetakse seejärel mustus koos vedelikuga võimalikult efektiivselt tagasi seadme mustuse kanistrisse. Põhjalikuma tulemuse saavutamiseks võib niisutatud kohta ka harjata seadmetega kaasasolevate harjadega. Valikus on nii akuga käsipesureid (Stain Eraser) kui ka juhtmega võimsaid ja kompaktseid pesureid (SpotClean Pro).

POPULAARSEMAD VARSTOLMUIMEJAD e-poes

Crosswave juhtmevaba

Icon Advanced 25V

Multireach XL