Deebot X2 COMBO

1 599.00 

Deebot X2 COMBO on kõrgelt hinnatud ja ülimalt tehnoloogilise X2 OMNI edasiarendus, mis nüüd on veelgi funktsionaalsem.

Parim läks veelgi paremaks! Kõigile nendele paljudele koristusvõimalustele, mida kätkeb endas X2 OMNI, on nüüd lisatud ka mugav käsitolmuimeja. Nüüd ei ole vaja teist (tava)tolmuimejat, et saaks puhastada kõrgemaid pindu, vaid saab kasutada seda mis on tühjendusjaama küljes.

Robotil endal on otseloomulikult tipptehnoloogilne puhastus koos tühjendusjaamaga, robot mopib ülimalt efektiivselt, peseb moppe sooja veega ja tõstab mopid vaibale liikudes põrandalt üles. Lisaks tühjendatakse roboti ja käsitolmuimeja prügiurn automaatselt tühjendusjaama. Ja palju muud!

See on konkurentsitult kõige funktsionaalsem ja põhjalikum robottolmuimeja, mida hetkel Eestis saada!

 

Tootekood: DX2C Kategooria:

Kirjeldus

Deebot X2 COMBO  on 2024 Eestisse jõudnud funktsionaalseim robottolmuimeja, millele ei ole konkurente. 

Kui juba X2 OMNI sisaldas endas kõikide eelnevate robotite häid tehnoloogilise omadusi on nüüd COMBO-le juurde lisatud ka mugav ja kerge suure imemisvõimsusega (8700 pa) käsitolmuimeja. Sellega on mugav tõmmata tolmu ka kõrgematelt pindadelt, nagu näiteks kapid, diivanid, lauad jne. Komplektis on peene otsaga otsik peenete vahede (näiteks diivanipatjade vahed) puhastamiseks, harjastega lapik otsik, et tõmmata näiteks liistude pealt ja pöörleva harjaga tekstiiliotsik, et puhastada diivanite ja toolide siledaid pindu.

Koristamise lõpus piisab käsitolmuimeja panemisest tagasi tühjendusjaama külge ja prügiurn tühjendatakse automaatselt tühjendusjaama tolmukotti. Otseloomulikult on võimalik käsitolmuimejat tühjendada otse prügikasti.

Robot ise on revolutsioonilise kandilise kujuga. Kandiline kuju võimaldab veelgi paremini tubade nurki puhastada. Kõik see tehnoloogia on suudetud mahutada masinasse mille kõrgus on ainult 95mm, ehk seade mahub koristama ka 10cm kõrguste jalgadega voodite/diivanite/kappide alt.

X2 COMBO-l on suur imemisvõimsus, mis nüüd on jõudnud juba 8000 Pascalini. Lisaks on suurendatud ka seadme all olevat pusavaba (silikoonist labadega) peaharja 20 sentimeetrini, mis tagab veelgi põhjalikuma puhastuse.

X2 COMBO moppimine on muudetud veelgi efektiivsemaks, kuna seade niisutab moppe ka pesemise ajal. Otseloomulikult saab kasutaja ise määrata, mis aja tagant robot koristamise ajal käib moppe sooja veega (55 kraadi) pesemas. Tänu sellele ei vea robot mustust endaga kaasa vaid hoiab lapid kogu aeg puhtana. Koristamise järel asub laadimisjaam ka pestud moppe kuuma õhuga kuivatama. Kasutajal tuleb lihtsalt aeg-ajalt lisada vett puhta vee paaki ja tühjendada musta vee paak. Lisaks on tehtud väga mugavaks ka puhastusjaama sees oleva pesuanuma puhastamine (seade ise palub seda mingi aja tagant teha), sest müüd on see võimalik seadmest eemaldada ja näiteks kraani all ära puhastada.

Nagu ka juba Deebot X2 OMNI siis ka X2 COMBO, tõstab seade vaiba peale minnes oma niisked mopid üles. Ehk nüüd on võimalik lasta seadmel koristada ühe korraga kõikjalt – puhastada nii mopiga põrandaid kui imeda vaipadest tolmu.

Muidugi tühjendatakse koristamise lõpus prügianum laadimisjaama sees olevasse prügikotti. Keskmise kodu puhul ei ole vaja prügikotti sellisel juhul vahetada pea 30 päeva. Täitunud koti saab siis kerge vaevaga eemaldada ja asendada uuega. Tolmukoti suurus on 3l, mis on kuue pilgeni täis prügiurni maht.

Lisaks koristusfunktsioonidele on robotil ka kõrgtehnoloogilised kaamerad, mis tagavad täpse takistuste vältimise ja koristatava ala täpse kaardistuse. Lisaks saab igal ajal vaadata läbi kaamerate mobiilirakendusest kodus toimuvat, suhelda kodustega (läbi kõlari ja mikrofoni) ja saata robot turvamehena patrullima.

Kõigi häälkäskluste fännide jaoks on robotisse sisse pugenud YIKO nimeline abiline, kes saab ilusti aru kasutaja inglise keelsetest käsklustest. Samuti saab robot väga hästi läbi Googel Alexa ja SIRI-ga

 

Deebot X2 COMBO erilised omadused:

 • Mugav ja kerge käsitolmuimeja
 • Erinevad otsikud (peen otsik, harjastega lapik otsik, pöörleva harjaga tekstiiliotsik)
 • Kandiline kuju, et oleks parem nurkadest puhastada
 • Kõrgus 9,5cm
 • Automaatne pesu- tühjendus- ja laadimisjaam
 • Märgpuhastuse ajal käib ise moppe kuuma veega (55 kraadi) pesemas
 • Märgpesu ajal imeb tolmu ka vaipadelt, tõstes mopid põrandalt üles
 • Kuivatab märgpesu lõpus mopid
 • Ülisuur imemisvõimsus – kuni 8000 Pa
 • 20cm laiune peahari
 • Mugav puhastusjaama puhastamine
 • Ülitäpne takistuste vältimine ja koristatava ala kaardistamine
 • Täielik juhtimine läbi mobiilirakenduse
 • Hääljuhtimine läbi YIKO kõneabilise

Robotil (kaasa arvatud akul) 2 aastane garantii.

Komplektis: robot, automaatne puhastus- tühjendus- ja laadimisjaam, küljehari, peahari, põrandapesu mopid (2tk), tolmukott, käsitolmuimeja, 3 erinevat otsikut käsitolmuimejale.

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Kaal 15 kg
Käsitolmuimeja

Jah

Täisautomaatne tühjendusjaam

Jah. Komplektis täisautomaatne tühjendus- laadimisjaam

Põrandapesu

Jah. Ülipõhjalikult puhastavad vibreerivad ja pöörlevad mopid

Ületatava lävepaku kõrgus

20 mm ilma mopita, 13mm mopiga

Seadme kõrgus

9,5 cm

Koristusala kaardistus

Jah. Seade kaardistab ülitäpselt ala ja puhastab selle alusel.

Mitme kaardi salvestamine

Jah. Robot saab salvestada mitme korruse kaardid, et veelgi täpsemalt koristada.

Koristuse planeerimine

Jah. Võimalus määrata alade koristusjärjekorda.

Koristuse jätkamine

Jah. Automaatselt jätkab peale laadimist sealt kus pooleli jäi.

Imemisvõimsuse automaatne muutmine

Jah. Reguleerib imemisvõimsust võimsust vastavalt koristatavale pinnale.

Tööaja programmeerimine

Jah

Tööaeg

kuni 210 min

Kaamera

Jah

Müratase

65 db (tolmuimemise ja moppimise režiimis)

Harju

1 küljehari, pöörlev peahari

Nutitelefonist juhitav

Jah. Kogu seadme juhtimine toimub mobiilirakenduse kaudu.

Seadme suurus

35,3 cm x 32cm

Tühjendusjaama suurus

sügavus 39,4 x laius 44,3 x kõrgus 52,8 cm