Crosswave Hydrosteam Pet Pro

499.00 

Bissell Crosswave sarjas nüüd veelgi põhjalikum seade!

Bissell Crosswave Hydrosteam Pet Pro üheaegselt puhastab auruga, imeb tolmu, peseb põranda rullikutega ja imeb ära üleliigse vee. Mustus võib olla nii kinni kuivanud, tahke või vedel.

See on juhtmega mudel, et oleks piisavalt võimsust pindade korralikuks aurutamiseks.

Seade on ideaalne puhastama plaaditud ja teisi kõvasid põrandapindu.

Tootekood: BCWHSPP Kategooriad: ,

Kirjeldus

Crosswave Hydrosteam Pet Pro on kõige uuem 2023 aasta ainulaadne juhtmega põrandapesur, millele on eelmiste mudelitega võrreldes lisatud ka aurutamise funktsioon.

Crosswave Hydrosteam kõigepealt imeb lahtise mustuse, aurutab lahti kinnikuivanud mustuse, harjab niiske pöörleva harjasega põhjalikult pinna ja imeb pinnale jäänud vedeliku eraldi musta vee anumasse. Uus lisatud aurutusfunktsioon mitte ainult ei aita pindadelt lahti saada sinna kinnikuivanud mustust vaid ka desinfitseerib selle pinna. Lõpptulemus on veelgi põhjalikum ja puhtam.

Seadmel on kolm puhastusrežiimi – kõvad pinnad (vett saab doseerida pigem rohkem), vaibad (vett saab doseerida pigem vähem) ja aurutusfunktsioon. Aurutusfunktsioon on eriti efektiivne plaaditud pindadel esikutes, köökides ja tehnoruumides. Parketi puhastamisel võiks olla natuke tähelepanelikum, lähtuda parketitootja juhistest ja liikuda aurutusfunktsiooniga pigem kiiremini.

Ideaalse puhtuse saavutamiseks soovitame kasutada ka Bissell pesuvedelikke, mis käivad koos veega puhta vee anumasse. Vaipade süvapuhastamiseks soovitame kasutada Bissell Hydrowave vaibapuhastusseadet.

Kuna Hydrosteam Pet Pro on just välja töötatud lemmikloomadega kodudesse on seadmega kaasas kolm tihedat antibakteriaalset vahetatavat puhastusrullikut, mis tagavad põhjaliku puhastuse.

Kuna aurutusfunktsioon on väga energiakulukas, siis peab Crosswave Hydrosteam töötamiseks olema juhtmega (7,5m) ühendatud elektripistikusse.

Nagu ka eelmistel mudelitel, on ka sellel seadmel ülimugav ja põhjalik harja ja süsteemi puhastusrežiim – see käib jätkuvalt ühe nupulevajutusega.

Crosswave Hydrosteam Pet Pro erilised omadused:

  • Aurutusfunktsioon
  • Neli ühes puhastustehnoloogia
  • Saab imeda ka vedelikke
  • Juhe tagab piiramatu koristusaja
  • Eraldi anumad puhtale puhastusveele ja sisse imetud vedelikule
  • Automaatne isepuhastus ühe nupulevajutusega
  •  2023 aasta mudel

Põrandapesuril 2 aastane garantii!

Tarneaeg 3-4 päeva.

Komplektis: seade, laadimisalus, 3 kõikide pindade puhastusharja, 2 filtrit, 1L kõikide pindade puhastusvedelik (loomalõhnade eemaldaja), 236ml seadme puhastusvedelik.

Lisainfo

Kaal 5.67 kg
Mõõtmed

27x25x111,8 cm

Kaal

5,67 kg

Laadimisalus

Jah

Võimsus

1100W

Müra

Kuni 76db