fbpx Skip to main content

Telesaate “Kodustiiliga” on meil hea meel koostööd teha, et meie e-poes olevaid tooteid lähemalt tutvustada ning kõikide huvilisteni viia. 19. märtsi saates uudistame lähemalt robottolmuimejaid Deebot T9 AIVI ja Deebot N8 Pro ning aknapesurobotit Winbot 920.

Deebot T9 perekonna robottolmuimejad on 2022. aasta uusimad isendid, mis on teistest robotitest grammi võrra targemad ning T9 AIVI-l on uuendatud ka roboti all olevaid peaharjasid, mis teevad koduabilise töö veelgi efektiivsemaks.

Aknapesurobot Winbot 920 kohta ütleb saatejuht Jaanus Koort “Ilma selleta mina oma kodu enam ette ei kujutaks!” Ja aknapesurobot on tõesti ülimalt hea koduabiline kõigile koduomanikele, kellel on suured ja raskesti ligipääsetavad aknad või kes tõesti ei soovi kortermaja kõrgete korruste akendel eluohtlikult kõõluda, et väljastpoolt oma aknad puhtaks teha.

Vaata lähemalt saatest, mida meie tootejuht Taavi ja Jaanus saates räägivad.

Kodustiil saade, 19. märts 2022

Koduabilised meie kodudes on tänapäeval mugavad lahendused, mis aitavad aega säästa ning hoiavad justkui märkamatult meie põranda- ja aknapinnad puhtana. Robottolmuimeja saab koristama panna siis, kui sind ennast kodus ei ole. Saabud koju on põrand puhas ja see tõesti hoiab ära nii mõnedki stressirohked hetked.

Vaata kõiki meie e-poest tootevalikus olevaid robottolmuimejaid ja aknapesuroboteid.