Crosswave C6 Pro juhtmevaba

429.00 

Kui oled soovinud, et oleks olemas üks seade, millega saaks kiiresti ja põhjalikult põranda igasugusest mustuset puhtaks, siis Bissell Crosswave C6 juhtmevaba põrandapesur on sulle just sobiv. See vars põrandapesur on kiire ja efektiivne nii tolmu, puru kui ka erinevate vedelike koristamisel. Asendamatu abiline laste ja/või koduloomadega kodudes.

Tootekood: BCWC6P Kategooria:

Kirjeldus

Bissell Crosswave C6  Pro juhtmevaba on innovaatiline kolm ühes akuga vars põrandapesur, mis üheaegselt imeb tolmu, peseb põranda ja imeb ära liigse vedeliku. Seadmega saab ideaalselt imeda nii kuiva mustust kui ka vedelikke.

Võimas aku tagab katkematu puhastuse kõikidelt pindadelt – puitpõrandad, vaibad, plaaditud pinnad. Seade kõigepealt imeb lahtise mustuse, harjab niiske pöörleva harjasega pinna ja imeb pinnale jäänud liigse vedelikku eraldi anumasse. Ideaalse puhtuse saavutamiseks soovitame kasutada ka Bissell pesuvedelikku, mis käib koos veega eraldi anumasse.

Peale koristamist puhastatakse seadme pöörlev hari nupule vajutusega laadimisjaamas.

Crosswave C6 erilised omadused:

  • Kolm ühes puhastutehnoloogia
  • Saab imeda ka vedelikke
  • Püüab kinni ebameeldivad lõhnad
  • Eraldi anumad puhtale puhastusveele ja sisse imetud vedelikule
  • Võimas 36V aku pikaks tööajaks

Põrandapesuril 2 aastane garantii!

Toote tarneaeg 2-3 päeva

Komplektis: seade, laadimisalus, 2x kõikide pindade puhastushari, 1l kõikide pindade puhastusvedelik, seadme puhastusvedelik.

Lisainfo

Kaal 15 kg
Tööaeg

Kuni 25 min

Tolmumahuti maht

0,62 l

Kaal

5,58 kg

Laadimis/puhastusalus

Jah

Võimsus

255W