fbpx Skip to main content

Varstolmuimejad on kiired abilised kodus, kui söögi tegemisel peaks maha kukkuma palju puru, või kui söögilaua alune on pidevalt leivapuru täis. Või kui pisikesed rõõmsad lapsed toovad pidevalt õuest liiva tuppa. Bissell varstolmuimejat on hea kiirelt haarata ning segadus ära koristada.

Meie e-poe tootevalikus on erinevaid Bissell tooteid. Bissell on ligi 140. aastase kogemusega tolmuimejaid tootev bränd, mis tasapisi hakkab ka Eesti turule jõudma.

Varstolmuimeja on hea kiirete koristuste tegemiseks. Mobiilsem, väiksem ning üldiselt ka kergem kui suur kanistertolmuimeja. Meie tootevalikust leiab Bissell varstolmuimejaid, mis on akutoitel kui ka juhtmega. Eks igaüks ise saab otsustada, milline versioon tema kodutingimustesse kõige paremini sobib.

Kodustiil saates räägime lähemalt Bisell IconPet varstolmuimejast, mis on loodud just nendesse kodudesse, kus on karvalisi koduloomi. Spetsiaalse rulliku abil ja mootori jõul tõmbab seade vaibalt ja siledalt pinnalt enda sisse kõik karvad. Aku kestab kuni 50 minutit. Väiksemate otsikute abil saab hõlpsalt diivanid, tugitoolid ja autoistmed muretult puhtaks.

Teiseks räägime saates veel Bissell Crosswave Max põrandapesurist. Sellega saavad ka kõige tõrksamad plekid põrandalt eemaldatud! Jogurt, piim, toores muna, morss jms, sile pind ja lühema karvaga vaibad – Crosswave Max saab kõige sellega hakkama.

Kolmandaks räägime lähemalt äärmiselt kompaktsest tekstiilipesurist Bissell SpotClean Pro-st. Tekstiilide, diivanite, madratsite jms pesu on imelihtne.