fbpx Skip to main content

Mille poolest erinevad Ecovacs Winbot aknapesurobotid? Milline neist on juhtmega? Milline akuga? Milline kõrgem? Milline madalam? Nendele ja hulgale teistele küsimustele vastab tootejuht Taavi.

 

Võtsime Kodustiil saates võrdlusesse meie tootevalikus olevad Winbot X, Winbot 880 ja Winbot 920 aknapesurobotid. Võime öelda, et neil on kaks praktilist joont neil – nad kõik teevad aknad puhtaks ja sellega säästavad koduomaniku aega.

Winbot X on akuga aknapesurobot. Hea kasutada suurtel ja kõrgetel akendel, rõdupiiretel, kuhu niisama väga hästi ligipääs puudub. Aku kestvusaeg ca 45-55 minutit. Winbot X-i saab juhtida mugavalt puldiga just nendesse kohtadesse, kus mustust rohkem ning pind vajaks mitu korda puhastust. 

Winbot 920 on madala käepidemega aknapesurobot, mida on hea kasutada nt prantsuse rõdude jms kitsamate kohtade puhul. Winbot 920 saab juhtida ja suunata ainult läbi mobiilirakenduse. Pulti seadmel ei ole. 

Winbot 880 omab kummimembraane, mis hoiab liigse niiskuse korral ära võimaliku aknal libisemise. Ehk siis kui puhastuslapile sai pandud liiga palju puhastusvahendit või aken on niiske, membraanid aitavad robottolmuimejat paremini aknal hoida. Aknapuhastusrobotit saab juhtida puldiga. 

“Mina ka alguses mõtlesin, et mis see aknapesurobot siis on. Saan ise ka hakkama selle tööga. Aga uskuge mind, aknapuhastusrobot teevad elu palju palju mugavamaks.” Jaanus Koort

 

 

Loe ja uudista veel aknapesurobotite kohta: