fbpx Skip to main content

Suvi on kõigile kiire aeg. Nüüd kui lapsed on tagasi koolides ja lasteaedades veedavad pered rohkem aega kodus. Eks see on ju ainult positiivne kui pere saab mõnusalt aega koos veeta. Samas peab tõdema, et olmetolmu, söögipuru jms tekib kodu põrandale sel perioodil ka rohkem. Buduaar saates räägime lähemalt, millised on möödunud aasta kuumimad arengud robottolmuimejate vallas.

2020. aastal tuli Deebot välja kahe uuema robottolmuimejate perekonnaga. T8 ja U2 perekonnaga. Deebot T8 perekond sobib hästi igale koduomanikule, kes eelistab oma kodus näha nutikaid seadmeid ja läbi nende mugavuste veeta rohkem aega lähedastega. Deebot U2 perekond on suunatud lemmikloomadega peredele. U2 robotttolmuimejal on spetsiaalne peahari ja ekstra suur prügianum.

Doris:

Deebot OZMO T8 AIVI-ga saab kodust eemal olles majas ringi vaadata veendumaks, et hommikul ei ole stepslisse triikrauda unustatud. Ja häälkäsklusega on vahest tore lapsi ning lemmikloomi korrale kutsuda 🙂

Buduaar saates räägime täpsemalt just nendest kahest robottolmuimejast. See, milline seade sinu koju sobib on väga individuaalne. Vaata saadet ning saad nii mõnelegi robottolmuimeja ostmisega seonduvale küsimusele vastused.

Loe veel robottolmuimejate kohta: